KONST / Litografier / Färglitografi 7884394
nr 788 4394
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi , Stig Claesson Slas (1928-2008), Stockholmsmotiv, signerad och dedikerad: "Till Petra från Stig -76", motivets mått: 42x53
Kondition: ramen trasig
måndag 29 oktober 2012
kl 18:56:54
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas